Språk

Grand Hotel i Lund

Grand Hotel Lund, Sweden logo Logo of Grand Hotel Lund, Sweden

Läs mer om Grand Hotel

VD

Maria Paulsson

Telefon: 046-280 64 20

maria.paulsson@grandlundia.se

Vice VD

Jörgen Uddenäs

Telefon: 046-280 64 23

Försäljningschef

Oskar Peterson

Telefon: 046-280 62 30

oskar.peterson@grandlundia.se

Ekonomichef

Elisabeth Sternudd

Telefon: 046-280 64 25

elisabeth.sternudd@grandlundia.se

Gastronomiskt ansvarig - kökschef

Martin Hansen

Telefon: 046 280 64 83

martin.hansen@grandilund.se

HR-chef 

Linda Sjöholm

Telefon: +46 (0)70-764 61 09

linda.sjoholm@grandlundia.se 

Gastronomiskt ansvarig - restaurangchef

Erik Berne

Telefon: 046 280 65 86

erik.berne@grandilund.se

Receptionschef 

Charlotta Persson

Telefon: 046 280 65 20

charlotta.persson@grandilund.se

Chefshusfru

Dilara Rustamova

Phone: 046 280 65 33

dilara.rustamova@grandilund.se 

Chef Grand Event 

Niclas Klingspor 

Phone: 046 280 65 85

niclas.klingspor@grandilund.se 

Boka rum

Boka bord
Boka bord
Please select one of the options below.